Aktualności

Dni otwarte KBM

Zapraszamy na dni otwarte Katedry Biotechnologii Medycznej. Są one kierowane do wszystkich studentów, a w szczególności do osób z kierunków Technologia Chemiczna i Biotechnologia, którzy będą wkrótce wybierać tematy prac inżynierskich i magisterskich. Dni otwarte rozpoczną się od wystąpienia Kierownika Katedry, prof. Zbigniewa Brzózki, które odbędzie się na platformie Teams w dniu 1 marca 2022 o godz. 17.00. Zespół KBM_Dni_Otwarte, kod dostępu: 5yb07n3

 

Laureaci grantów NCN 

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło wyniki konkursów OPUS 21 i PRELUDIUM 20. Laureatką konkursu OPUS została dr hab. inż. Elżbieta Jastrzębska, prof. PW. Natomiast doktoranci, mgr inż. Aleksandra Tobolska oraz mgr inż. Kasper Marchlewicz, otrzymali granty PRELUDIUM. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Więcej informacji pod linkiem.

 

Stypendium Ministra dla Młodych Naukowców

Jest nam niezwykle miło poinformować, że pani dr inż. Nina Wezynfeld z zespołu prof. Wróblewskiego (BSMZM) otrzymała Stypendium Ministra dla Młodych Naukowców. Serdecznie gratulujemy!

Szczegóły można znaleźć pod linkiem.

 

Stypendium START

Fundacja na Rzecz Nauki Polskiej przyznała tegoroczne stypendia, a wśród laureatów konkursu jest pani dr inż. Agnieszka Żuchowska z zespołu prof. Brzózki (LOC). Serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji można znaleźć pod linkiem.

 

Falling Walls Lab Warsaw

Pani dr inż. Agnieszka Żuchowska z zespołu prof. Brzózki (LOC) zajęła ex aequo pierwsze miejsce w konkursie Falling Walls Lab, który odbył się w Warszawie na naszej uczelni 15 września 2022. Laureaci pierwszego miejsca wezmą udział w międzynarodowym finale w Berlinie, który będzie miał miejsce w listopadzie. Serdecznie gratulujemy! Więcej informacji można znaleźć pod linkiem.

 

Wesołych Świąt

Składamy Wszystkim najserdeczniejsze życzenia – Radosnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!